Havalimanı Araçları Artık Daha HijyenikMuğla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından, vatandaşlarımızın sürekli olarak kullandığı havalimanı araçlarında, hijyen çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda havalimanı güzergahında hizmet veren MUTTAŞ otobüsleri günlük yapılan temizlik işlemlerinin yanında dezenfekte ve sterilizasyon işlemleri gerçekleştiriliyor.

Türkiye’nin gündeminde olan covid-19 virüsü başta olmak üzere  her türlü virüse karşı tedbir almak amacıyla, düzenli olarak yapılan dezenfekte ve sterilizasyon çalışmaları tüm havalimanı ulaşım araçlarında artırıldı. Araç içi temizliklerin yanı sıra bulaşıcı hastalıklara karşı dezenfekte ve hijyen işlemleri de düzenli olarak gerçekleştirilerek, insanların nefes aldığı, dokunduğu, kişisel temasın çok olduğu araçlarda, mikrop, bakteri ve virüslerin barınarak, hastalık yaymasına izin verilmiyor. Sefer sonunda yapılan temizlik çalışmalarında ise otobüslerdeki koltuklar, havalandırma kapakları, cam ve metal yüzeyler, insan sağlığına zarar vermeyen ürünler ile rutin olarak dezenfekte edilmektedir.

Talep, görüş ve önerileriniz için 444 48 01 numaralı hattımızdan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.Yayınlanma Tarihi : 19 Haziran 2020
Bize Ulaşın
Adres: Muslihittin Mh.Mehmet Zekai Özbek Sk. No:77 Menteşe / MUĞLA
Sosyal Ağ

Muğla Büyükşehir Belediyesi İştirakidir.